Kariéra

RECEPČNÍ DO GRANDHOTELU SALVA****

Do nově zrekonstruovaného Grandhotelu SALVA**** vypisuje společnost Salva Guarda Service a.s. výběrové řízení na výše uvedenou pozici.

  1. Číst více

    Náplň práce:

    Všechny činnosti recepce, příjem a zpracování rezervací, aktivní prodej, výpomoc kolegům. Zkušenost na této pozici v zařízení obdobné úrovně výhodou.

    Požadujeme:

    • výborná znalost Nj a Aj slovem i písmem podmínkou
    • znalost MS Office
    • zkušenost se systémem HotelTime vítána
    • spolehlivost a zodpovědnost
    • výborné organizační a komunikační dovednosti
    • příjemné a reprezentativní vystupování
    • flexibilitu
    • pracovní nasazení
    • trestní bezúhonnost

    Nabízíme:

    • možnost seberealizace
    • kvalitní zázemí pro zaměstnance
    • motivační ohodnocení
    • stabilní pracovní podmínky
    • zaměstnanecké benefity
    • nástup možný ihned

    Pokud Vás výše uvedená pozice zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis s průvodním dopisem na email office@grandhotelsalva.cz.

ČÍŠNÍK/BARMAN DO RESTAURANTU CAPRA

Do nově zrekonstruovaného restaurantu CAPRA vypisuje společnost Salva Guarda Service a.s. výběrové řízení na výše uvedenou pozici.

    Požadujeme:

    • SOU vzdělání v oboru Kuchař-Číšník nebo zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky
    • znalost AJ a NJ na komunikační úrovni
    • zájem o moderní gastronomii
    • příjemné vystupování
    • prozákaznicky orientovaný přístup
    • ochotu učit se novým věcem
    • vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu
    • loajalitu, pracovitost, spolehlivost a samostatnost

    Nabízíme:

    • odpovídající finanční ohodnocení
    • práci v dynamickém kolektivu
    • dobré pracovní klima

    Pokud Vás výše uvedená pozice zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis a průvodní dopis na email office@grandhotelsalva.cz.