(čeština) Kariéra

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

RECEPČNÍ DO GRANDHOTELU SALVA****

Do nově zrekonstruovaného Grandhotelu SALVA**** vypisuje společnost Salva Guarda Service a.s. výběrové řízení na výše uvedenou pozici.

  1. Číst více

    Náplň práce:

    Všechny činnosti recepce, příjem a zpracování rezervací, aktivní prodej, výpomoc kolegům. Zkušenost na této pozici v zařízení obdobné úrovně výhodou.

    Požadujeme:

    • výborná znalost Nj a Aj slovem i písmem podmínkou
    • znalost MS Office
    • zkušenost se systémem HotelTime vítána
    • spolehlivost a zodpovědnost
    • výborné organizační a komunikační dovednosti
    • příjemné a reprezentativní vystupování
    • flexibilitu
    • pracovní nasazení
    • trestní bezúhonnost

    Nabízíme:

    • možnost seberealizace
    • kvalitní zázemí pro zaměstnance
    • motivační ohodnocení
    • stabilní pracovní podmínky
    • zaměstnanecké benefity
    • nástup možný ihned

    Pokud Vás výše uvedená pozice zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis s průvodním dopisem na email office@grandhotelsalva.cz.

ČÍŠNÍK/BARMAN DO RESTAURANTU CAPRA

Do nově zrekonstruovaného restaurantu CAPRA vypisuje společnost Salva Guarda Service a.s. výběrové řízení na výše uvedenou pozici.

    Požadujeme:

    • SOU vzdělání v oboru Kuchař-Číšník nebo zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky
    • znalost AJ a NJ na komunikační úrovni
    • zájem o moderní gastronomii
    • příjemné vystupování
    • prozákaznicky orientovaný přístup
    • ochotu učit se novým věcem
    • vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu
    • loajalitu, pracovitost, spolehlivost a samostatnost

    Nabízíme:

    • odpovídající finanční ohodnocení
    • práci v dynamickém kolektivu
    • dobré pracovní klima

    Pokud Vás výše uvedená pozice zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis a průvodní dopis na email office@grandhotelsalva.cz.